شرکت حسابداری بیلان برتر
ارائه دهنده کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی

خدمات حسابداری

شرکت حسابداری

خدمات آموزشی


آموزش به صورت خصوصی


آموزش به صورت خصوصی

آموزش به صورت خصوصی توسط مدیران مالی با تجربه

یکی از موثرترین روش آموزش حسابداری آموزش عملی حین کاراست که این امر باعث افزایش سطح دانش فنی کارآموز می شود بنابراین استفاده از دانش علمی وفنی یک مدیر مالی با تجربه لازم و ضروری است .

از آنجایی که ضمن یادگیری حسابداری، مهارتهای آن در بازار کار می بایست بصورت عملی و کاربردی فرا گرفته شود، این دوره آموزش خصوصی بصورتی طراحی شده که همراه با تدریس مفاهیم، تجربه چندین ساله در بازار کار نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش خصوصی حسابداری – بخش اول : آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی حسابداری، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی، اسناد دریافتنی و در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دريافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

آموزش خصوصی حسابداری  – بخش دوم : آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده، گزارشات فصلی .

آموزش خصوصی حسابداری به دو گونه برگزار می شود :

۱- در محل شرکت

۲- در محل مشتری

فراگیری حسابداری بصورت کاربردی یکی از بهترین روش یادگیری است ، برای استفاده هرچه بهتر ازاین روش شما باید سعی کنید مدرس آموزشی حتما" فردی با اطلاعات کاربردی وباتجربه باشد یعنی کسی که خود درعمل بارها و بارها مسائل حسابداری را اجراء نموده، پس بهترین مدرس دراین روش مدیران مالی هستند که با دانش کاربردی خود باعث افزایش بازدهی کاری برای شما خواهند بود .

 


آموزش حسابداری بصورت غیر‌حضوری


آموزش به صورت غیر حضوری

 

آموزش حسابداری بصورت  غیر حضوری شیوه‌ای جدید برای کسانی که وقت کافی برای حضور در جلسات را ندارند و ترجیح میدهند در محل کار یا منزل حسابداری را یاد بگیرند آن هم بصورت کاملا" کاربردی و به روش دریافت تجربه .

در گذشته برای کسب تجربه در حسابداری باید مدت طولانی در یک شرکت حسابداری به عنوان کمک حسابدار بدون حقوق و مزایا و گاها با پرداخت هزینه های آموزش حین کار مشغول می شدید تا شاید بتوانید بخش کوچکی از تجربه  مدیران مالی را از آن خود کنید. اما امروزه با استفاده از ابزارهای کمک آموزشی به راحتی میتوانید این گوهر گرانقیمت یعنی تجربه را به سادگی به دست آورده و حاصل سالها زحمت یک مدیر مالی را بدون صرف سرمایه عمر و با کمترین سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشید. این بسته آموزشی بصورتی طراحی شده که مدرسین آن علاوه بر تدریس مفاهیم، تجربه چندین ساله خود را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

 

در این روش آموزشی تمامی مباحث حسابداری بازار کار از پایه با جزئیات کامل و بصورت کاملا عملی و کاربردی به همراه آموزش کامل نرم افزار های حسابداری متداول در بازار کار مانند نرم افزار هلو و نرم افزار سپیدار آموزش داده شده تا هر کسی بعد از دیدن آن بتواند سیستم حسابداری خود را راه اندازی و مدیریت کند یا در بازار کار از این فن و حرفه به خوبی درآمد زایی نماید. از طرفی سرفصل بندی صحیح این آموزش باعث می شود هر درس کوتاه و کامل باشد و در حین کار نیز استفاده کننده بتواند مثل یک منبع قابل اعتماد دوباره به آن مراجعه و سرفصل مورد نظر را مرور کند. این اطمینان به شما داده می شود که پس از طی این دوره، به راحتی گوی سبقت را از سایر حسابداران خواهید ربود.

با توجه به ضرورت یادگیری حسابداری در عصر کنونی، محتوای این بسته طوری طراحی شده تا افرادی که هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارند نیز بتوانند از اطلاعات پایه و مقدماتی تا پیشرفته بدون اتلاف وقت و هزینه بصورت غیرحضوری، حسابداری را آموزش ببینند.
 

اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌های آموزش حسابداری