شرکت حسابداری بیلان برتر
ارائه دهنده کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی

خدمات حسابداری

شرکت حسابداری


آموزش به صورت غیر حضوری


آموزش به صورت غیر حضوری

 

آموزش به صورت غیر حضوری توسط بسته های آموزشی

آموزش حسابداری بصورت  غیر حضوری شیوه ای جدید برای کسانی که وقت کافی برای حضور در جلسات را ندارند و ترجیح میدهند در محل کار یا منزل حسابداری را یاد بگیرند آن هم بصورت کاملا" کاربردی و به روش دریافت تجربه .

در گذشته برای کسب تجربه در حسابداری باید مدت طولانی در یک شرکت حسابداری به عنوان کمک حسابدار بدون حقوق و مزایا و گاها با پرداخت هزینه های آموزش حین کار مشغول می شدید تا شاید بتوانید بخش کوچکی از تجربه  مدیران مالی را از آن خود کنید. اما امروزه با استفاده از ابزارهای کمک آموزشی به راحتی میتوانید این گوهر گرانقیمت یعنی تجربه را به سادگی به دست آورده و حاصل سالها زحمت یک مدیر مالی را بدون صرف سرمایه عمر و با کمترین سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشید. این بسته آموزشی بصورتی طراحی شده که مدرسین آن علاوه بر تدریس مفاهیم، تجربه چندین ساله خود را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

 

در این روش آموزشی تمامی مباحث حسابداری بازار کار از پایه با جزئیات کامل و بصورت کاملا عملی و کاربردی آموزش داده شده تا هر کسی بعد از دیدن آن بتواند سیستم حسابداری خود را راه اندازی و مدیریت کند یا در بازار کار از این فن و حرفه به خوبی درآمد زایی نماید. از طرفی سرفصل بندی صحیح این آموزش باعث می شود هر درس کوتاه و کامل باشد و در حین کار نیز استفاده کننده بتواند مثل یک منبع قابل اعتماد دوباره به آن مراجعه و سرفصل مورد نظر را مرور کند. این اطمینان به شما داده می شود که پس از طی این دوره، به راحتی گوی سبقت را از سایر حسابداران خواهید ربود.

«دارای پروانه انتشار به شماره ۱-۳۱۳۰۹۲-۲۷ از رسانه های دیجیتال» با توجه به ضرورت یادگیری حسابداری در عصر کنونی، محتوای این بسته طوری طراحی شده تا افرادی که هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارند نیز بتوانند از اطلاعات پایه و مقدماتی تا پیشرفته بدون اتلاف وقت و هزینه بصورت غیرحضوری، حسابداری را آموزش ببینند.

 


 

تلفن مشاوره و فروش : ۸۸۸۶۵۷۴۴-۰۲۱